S-a măritat „Regina”

De Unica.ro, pe

Weekend cu emoţii pentru Diana Dumitrescu, care a spus «da» în faţa Ofiţerului Stării Civile partenerului său de viaţă, Ducu Ion, producătorul comediei de televiziune „State de România”.

Cei doi amorezi au avut alături aproape toată echipa serialului „Regina”, în care Diana a deţinut rolul principal.

Diana Dumitrescu, actriţa care a interpretat rolul Reginei în telenovela cu acelaşi nume de la Acasă TV, s-a cununat civil sâmbătă cu iubitul ei, producătorul de televiziune Ducu Ion.

Vedeta nu şi-a putut stăpâni lacrimile după ce a semnat certificatul de căsătorie.

„Am promis că nu o să plâng, iată că nu am reuşit, când m-a luat tata în braţe şi mi-a zis «Gata, iubita mea, ţi-ai luat zborul»… emoţiile mele au fost atât de puternice, încât m-au copleşit”, a spus Diana.

Află mai multe despre cununia „Reginei” pe libertatea.ro!