De Diana Sorescu, pe

Zilele acestea, Teo este iarăşi în atenţia presei din România. Din păcate, motivul nu este tocmai fericit: se pare că vedeta divorţează de Constantin Iosef la doar 6 luni de la căsătorie. Iată poze de colecţie cu Teo!

Teo Trandafir, poze de colecţie

Teo Trandafir trece în această perioadă prin momente delicate: din motive greu de înţeles, neştiute nouă, vedeta de televiziune şi soţul ei, Constantin Iosef, au decis să pună punct relaţiei şi, implicit, căsătoriei, asta la doar 6 luni de la cununie.
Poze de colecţie: Uite cum arăta Teo la debutul în televiziune!
Viaţa simpaticei Teo a cunoscut culmi impresionante, dar şi clipe groaznice, vedeta a trecut pe rând de la agonie la extaz, de la reuşite profesionale la grave probleme de sănătate, pe care, din fericire, le-a rezolvat.
Acum trece iarăşi prin clipe delicate: la doar 6 luni de la căsătorie, Teo şi Constantin Iosef au decis să divorţeze, motivele fiind încă neclare.
La debutul în televiziune, Teo a făcut o echipă extraordinară cu Mircea Badea!
Poze de colecţie: Uite cum arăta Teo la debutul în televiziune!
Cu timpul, vedeta de televiziune a slăbit considerabil!
Poze de colecţie: Uite cum arăta Teo la debutul în televiziune!
Îţi mai aminteşti emisiunea „Teo” cu Tanţa şi Nicoleta Luciu pe post de asistentă?