Monica Gabor vrea să renunţe la părul lung! Vezi cum vrea să se tundă

De Sandra S., pe

Şi-a schimbat viaţa aproape complet şi acum are gânduri să-şi schimbe şi look-ul. Dacă până acum Monica Gabor îşi purta cu mândrie pletele lungi, de aici încolo vrea să renunţe la ele.
Pe pagina sa de facebook, Monica Gabor a publicat o imagine cu Keira Knightley, tunsă bob, spunând că ar vrea să se tundă ca celebra actriţă.
Fanii i-au răspuns rapid pe site-ul de socializare, sfătuind-o pe Monica să îşi schimbe lookul, însă nu toţi au fost de acord cu alegerea modelului tunsorii – câţiva i-au spus că bobul probabil nu o va avantaja. Oricum, toţi sunt de părere că e nevoie de o schimbare.
Monica Gabor vrea să renunţe la părul lung! Vezi cum vrea să se tundă
Săptămâna trecută, fosta doamnă Columbeanu a participat la o petrecere de Halloween în stilul tipic american, însă nu a ales un costum complicat, ci şi-a pus pe cap o coroniţă de prinţesă, acesta fiind singurul accesoriu care a oferit ideea de costumaţie. În rest, vedeta s-a îmbrăcat normal, de stradă.
Ce părere ai, i-ar sta bine tunsă aşa?
Citeşte mai multe pe libertatea.ro!