Kate Middleton, prima apariţie oficială în public după ce a devenit mamă pentru a treia oară. Uite cât de bine arată!

De Ioana Tătaru, pe
Kate Middleton şi-a reluat îndatoririle regale la aproximativ cinci luni de la naşterea Prinţului Louis şi este într-o formă de excepţie. Zilele trecute, Kate a făcut o vizită la Şcoala Sayers Forest din Londra, unde a stat de vorbă cu elevii şi profesorii de acolo

.

Kate Middleton, ducesa de Cambride

Kate Middleton a atras atenţia cu cizmele ei preferate

Ducesa de Cambridge a purtat o ţinută lejeră, compusă dintr-un pulover kaki, o geacă de aceeaşi culoare şi o pereche de blugi skinny. Kate a atras, însă atenţia cu cizmele ei, speciale şi asta pentru că ducesa de Cambridge a purtat aceste încălţări de multe ori de-a lungul anilor. Potrivit, Daily Mail, ar fi vorba de aceeaşi pereche de cizme pe care le-a purtat când l-a cunoscut pe William. Cizmele sunt semnate de designerul Penelope Chilvers şi costă aproximativ 475 de lire sterline.

Kate Middleton, dupa a treia nastere

Kate Middleton a devenit Ducesa de Cambridge în anul 2011, după căsătoria cu Prinţul William, moştenitorul Coroanei Britanice. Aceştia au împreună trei copii: Prinţul Louis, Prinţesa Charlotte şi Prinţul George.

Kate Middleton si familia

Citeşte şi: Kate Middleton foloseşte produse pentru păr extrem de ieftine

Secretul lui Kate Middleton pentru un ten impecabil

Sursă foto: Hepta.ro