Elena Gheorghe şi-a schimbat lookul pentru cel mai nou videoclip

De Geo Berciu, pe

Pentru filmarea celui mai recent videoclip, Elena Gheorghe s-a pregătit temeinic: a trecut pe la un salon de înfrumuseţare pentru o împrospătare a lookului.
Aşa se face că acum, cântăreaţa va afişa un nou look: părul şi l-a vopsit într-o nuanţă mult mai aprinsă şi şi-a pus extensii pentru a avea o lungime a părului de invidiat. Şi nu este singura „modificare” cu care artista întâmpină venirea primăverii. Elena şi-a anunţat admiratorii de pe Facebook că a început detoxifierea şi, pe lângă alimentaţia în acest sens, bea cu poftă şi ceaiuri din aceeaşi gamă.
Elena Gheorghe şi-a schimbat lookul pentru cel mai nou videoclip

Schimbarea a avut loc înainte de filmarea piesei  „De neînlocuit”, pe care Elena Gheorghe îl va lansa în curând pe posturile muzicale din România.