Whitney Houston era să rămână fără rochie pe scenă

De Unica.ro, pe

Whitney Houston era să rămână fără rochie, aseară, în timpul prestaţiei sale din cadrul emisiunii „X-Factor” de la postul de televiziune britanic ITV.
La jumătatea piesei (2’30”), bretelele rochiei au cedat, astfel că Whitney a trebuit să se rezume la mişcări mai domoale pentru a duce totul la bun sfârşit. Din fericire a reuşit şi chiar a glumit pe seama incidentului, ulterior, alături de prezentatorul show-ului.
Diva de 46 de ani a acceptat invitaţia de a cânta în cadrul emisiunii piesa „Million Dollar Bill”, marcând astfel prima apariţie televizată în Anglia după 12 ani.

Whitney Houston şi-a lansat cu acest prilej şi în UK albumul „I Look To You”, care s-a vândut până acum în peste 300.000 de unităţi în Statele Unite.
Sursa: agentiadepresamondena.ro

PE ACELAȘI SUBIECT