Se întoarce Andreea Marin în televiziune?

De Unica.ro, pe

Se spune că televiziunea este ca un drog. Odată ce l-ai încercat, ţi-e greu să renunţi definitiv la el. Atât Mihaela Rădulescu, cât şi Andreea Marin au renunţat să prezinte emisiuni, însă ambele nu pot sta departe de sticlă. În timp ce Mihaela va realiza ediţii speciale la Antena 1, începând cu această toamnă, Andreea Marin declară că nu exclude posibilitatea de a se întoarce în televiziune, însă nu cu orice format.
„M-aş implica din nou şi nu oricum, ci cu toată pasiunea care descrie felul în care eu mi-am făcut meseria şi până acum, dar numai în condiţii de calitate ridicată. Alegerea mea este clară: n-aş face ceva mai prost decât am fâcut în trecut şi nu m-ar interesa nicio ofertă, oricât de tentantă, dacă în spatele ei se ascunde un program tv de o calitate îndoielnică” a spus Andreea pentru ziarul „Ring”.
Sursa: agentiadepresamondena.ro