Roxana Ionescu este însărcinată pentru prima dată

De Mădălina Manole, pe Ultimul update Miercuri, 24 aprilie 2019, 13:03
Roxana Ionescu este însărcinată. Fosta vedetă de televiziune se pregătește să devină mamă pentru întâia oară.

Roxana Ionescu, în vârstă de 34 de ani, trăiește o frumoasă poveste de dragoste cu Tinu Vidaicu, de dragul lui mutându-se în Timișoara, acolo unde acesta locuiește. Cei doi se înțeleg de minune și se pare că se pregătesc să devină părinți, conform spynews.ro. După un divorț dureros, Mama Natură, așa cum a rămas în memoria tuturor Roxana Ionescu, și-a găsit, în sfârșit, liniștea. Vestea cea mare că este însărcinată, conform sursei citate, a fost dată weekendul trecut, la o petrecere pe care cei doi au organizat-o în Timișoara și la care au luat parte şi Ana Baniciu, Raluka, Speak şi Ştefania, Flick și Giulia Angelescu.

Roxana Ionescu si Toni Vidaicu

Până în acest moment, Roxana Ionescu nu a făcut o declarație publică în care să confirme sau să infirme sarcina.Roxana Ionescu s-a retras din lumina reflectoarelor după 15 ani de televiziune. Într-un interviu recent, aceasta spunea că nu se grăbește să îmbrace rochia de mireasă, însă au discutat și despre marele pas către altar.

Sursă foto: Instagram