Mircea Badea are din nou probleme. Vezi cine îi cere daune colosale!

De Libertatea.ro, pe

După ce s-a întors de la Las Vegas, Mircea Badea a fost întâmpinat de o situaţie neplăcută. Realizatorul TV a aflat că a fost dat, din nou, în judecată, şi a aflat că daunele care i se cer în acest caz sunt uriaşe.

„Astăzi am aflat că m-a dat în judecată o doamnă care pretinde despăgubiri. Nu ştiu pentru ce… pentru ceva. Sincer să fiu, nici nu m-a interesat pentru ce. Mai am un proces în care mi s-a cerut 40.000 de euro. Dar doamna asta îmi cere 16 milioane de lire sterline! Presupunând că ea câştigă, trebuie să mă programez din timp la casa de schimb valutar”, a declarat Mircea Badea, în emisiunea „În gura presei”, la Antena 3, potrivit site-ului enational.ro.

Mircea Badea (39 de ani) este unul dintre cei mai controversaţi oameni de televiziune din România. După ce a absolvit Liceul de Informatică și Facultatea de Cibernetică din București, Mircea Badea a debutat la Radio Total în 1990, unde era directoare o prietenă a mamei sale, Jeana Gheorghiu.
Vezi continuarea pe libertatea.ro!

PE ACELAȘI SUBIECT