Ed Sheeran s-a însurat cu iubita sa din copilărie, în cadrul unei ceremonii secrete

De Oana Savin, pe
Ed Sheeran s-a însurat cu iubita sa din copilărie, Cherry Seaborn, în cadrul unei ceremonii secrete oficializată pe proprietatea cântărețului, chiar înainte de Crăciun.

La nuntă nu a fost invitată nicio vedetă, pe lista invitaților aflându-se doar prieteni din școală, familia și un preot.

O sursă apropiată celor doi a dezvăluit că Ed, în vârstă de 28 de ani și Cherry, de 26 ani, care s-au cunoscut în școală, și-au împlinit visul de a avea o nuntă simplă, iarna.

Ed Sheeran și soția lui, Cherry

Au fost doar 40 de oameni – deci fără Taylor Swift, manageri ai casei de discuri sau prieteni regali sau popstaruri. El a vrut să nu facă zarvă și a vrut să fie ceva doar pentru ei – doar o mică nuntă iarna”, a declarat sursa pentru The Sun.

Cherry doar a vrut să facă nunta fără să întâmpine probleme sau să aibă musafiri nepoftiți”, a adăugat sursa citată.

Zvonurile privind căsătoria lor au apărut după ce Ed a fost văzut cu o verighetă pe mâna sa stângă, la un concert, la începutul acestei luni.

Ed Sheeran, cu verigheta pe mâna stângă

Ed și Cherry s-au logodit în decembrie 2017. Cântărețul a dat vestea cea mare fanilor după câteva săptămâni, cu o postare pe Instagram.

Mi-am luat o logodnică chiar înainte de Anul Nou. Suntem foarte fericiți și îndrăgostiți, iar pisicile noastre sunt la fel de încântate”, a glumit Ed Sheeran.

View this post on Instagram

Got myself a fiancé just before new year. We are very happy and in love, and our cats are chuffed as well xx

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on

Sursă foto: Northfoto