Dana Săvuică revine în televiziune. Va prezenta o rubrică la Pro Tv

De Mădălina Manole, pe Ultimul update Miercuri, 22 august 2018, 11:56
Dana Săvuică se întoarce în televiziune.

Fostul manechin va avea o rubrică săptămânală în emisiunea “Vorbește lumea” difuzată la Pro Tv.

Dana Săvuică, în vârstă de 48 de ani, va fi colegă de platoul cu Adela Popescu și Cove, aceasta prezentându-și propria rubrică dedicată publicului feminin.  Vedeta, recunoscută pentru faptul că a pozat în primul număr al revistei Playboy România, a mai prezentat în trecut emisiuni de acest gen, prin urmare experiența își va spune cuvântul.

Dana savuica emisiune

Dana va aborda subiecte de interes pentru femei cum ar fi epilarea definitivă, diferite tratamente cosmetice de înfrumusețare sau aparaturi de ultimă generație pentru modelarea siluetei. Partea interesantă va fi că blonda le va testa pe propria piele înainte de a le prezenta pe micul ecran și va vorbi despre rezultate prin prisma propriei experiențe.

Citește și – Reacția lui Cabral când soția sa, Andreea Ibacka, a fost confundată cu fiica lui

Citește și – Răzvan Simion, dat în judecată. Fosta soție răbufnește: “Sunt datoriile lui din punct de vedere legal”

Sursă foto: Instagram

PE ACELAȘI SUBIECT