Andreea Esca o consideră pe Teo mercenară

De Unica.ro, pe

Pentru Andreea Esca, Teo este confirmarea faptului că „şi în televiziune există mercenari”.
Ştirista de la Pro TV a făcut această declaraţie într-un interviu acordat revistei studenţeşti ieşene „Opinia Veche”.
„Peste tot există oameni care s-au dus la alţi bani. Teo de exemplu. Sunt oameni care nu se mulţumesc cu ce au şi sunt oameni care vor întotdeauna mai mult, indiferent de cât ar avea. Aşa este firea omului. Poate că unuia îi aduce fericirea mai mulţi bani”, spune Esca, vedeta care de 14 ani îi este fidelă televiziunii din Pache Protopopescu.
Cea care ne prezintă ştirile în fiecare seară de la ora 19.00 a mai adăugat, în acelaşi interviu, că nu intenţionează să plece de la Pro TV, aşa cum a procedat fosta sa colegă de trust, Teo Trandafir.
Citeşte interviul în integralitate AICI.
Vino şi tu pe FORUMUL UNICA!
Foto: Capital
Autor: Andreea Georgescu