Ai recunoscut-o? Cine este artista din imagine?

De Adelina Duinea, pe

Cu ocazia Zilei Copilului de anul acesta, numeroase vedete de televiziune, artiști și actori au ales să publice imagini cu ei surprinse în copilărie.

Ai recunoscut-o? Cine este artista din imagine?

Printre aceste vedete s-a numărat și artista Jo (26 de ani). „La mulți ani, copiilor! Să nu vă pierdeți niciodată inocența și puritatea din suflete. 🌞 Doamne, ce repede trece timpul!!”, a scris solista, în descrierea imaginilor.

Pe 31 august, artista a împlinit 26 de ani. Așa cum și-a obișnuit prietenii, Jo a organizat o petrecere aniversară de la care n-au lipsit vedete ca Gina Pistol, Smiley, Lidia Buble și mulți mulți alții.

Imagini de la petrecere în GALERIA FOTO de mai sus!

La începutul lunii iulie, Jo confirma că ea și iubitul ei, Juno, s-au despărțit.

„Cred că greșeala noastră a fost că am ales să ne facem publică viața asta personală și acum trebuie să dăm socoteală de fiecare dată.

Poate ne-am maturizat. Ca în orice cuplu, există și momente mai puțin plăcute … Nu am fost … despărțiți … Am considerat că e firesc și normal să mai luăm o gură de aer.

Ne-am sufocat un pic pentru că ne-am iubit și ne iubim foarte mult”, a declarat solista, în cadrul unei emisiuni TV.

Care consideră Jo că a fost cel mai mare obstacol din cariera ei?

„Să mă adaptez, cred. Și să încerc să fac acest compromis între ceea ce îmi place mie și ceea ce vor oamenii să asculte de la mine și să audă de la oamenii care fac muzică comercială.

La un moment dat, trebuie să faci chestia asta, să le câștigi credibilitatea ca apoi să poți să faci ceea ce vrei tu. Asta în cazul în care vrei să fii un artist de radio”, a declarat Jo, pentru Kiss FM.

Foto: Instagram

Citește și:

Andreea Mantea, despre a doua sarcină: „Să am o familie numeroasă a fost singurul meu vis”

Alexia Eram și Mario Fresh au clarificat zvonurile despre nuntă și sarcină

Andreea Marin se întoarce la TV. Primul interviu despre noua emisiune. EXCLUSIV