Ce fată frumoasă are fosta prezentatoare de televiziune Raluca Moianu. Mara a împlinit 12 ani

De Libertatea.ro, pe
Ce fată frumoasă are fosta prezentatoare de televiziune Raluca Moianu. Mara pare o prințesă din povești.

Fosta prezentatoarea a emisiunii “Iartă-mă”, Raluca Moianu a fost, în urmă cu câțiva ani, protagonista unui episod amoros demn de o telenovelă. Vedeta a fost surprinsă de paparazi, în pădure, în timp ce se săruta cu un cameraman, deși la acea vreme ea era căsătorită, iar bărbatul era implicat într-o relație stabilă.

Deși imaginile cu consoarta sa nu i-au picat deloc bine partenerului său de viață, Marius Ancuța, lucrurile între ei s-au deteriorat și au ajuns la divorț. Contrar multor cupluri din showbiz care după despărțire rămân cu resentimente, cei doi au trecut peste această experiență nefericită și de dragul fiicei lor, Mara, care acum a împlinit 12 ani.

Mai mult pe Libertatea.ro