Carmen Brumă îţi dezvăluie regulile ei pentru consumul fructelor!

De Libertatea.ro, pe

Vedeta de televiziune este recunoscută pentru faptul că este adepta unul stil de viaţă cât se poate de sănătos şi că este dependentă de sport. Ea a mărturisit de ce reguli ţine cont atunci când vine vorba de consumul de fructe.

Prezentatoarea de televiziune Carmen Brumă este una dintre vedetele de la noi care este foarte atentă la ceea ce mănâncă, având foarte mare grijă de imaginea ei.

Adepta unui regim de viaţă sănătos şi sportivă convinsă, Carmen Brumă, care a devenit mămică de curând, a afişat o siluetă de invidiat la scurt timp de la naştere.

Într-un mesaj pe care l-a postat pe pagina sa de pe un site de socializare, vedeta a dezvăluit care sunt regulile ei în ceea ce priveşte consumul de fructe.

Citeşte mai multe pe Libertatea.ro