Nicoleta Luciu îşi va boteza copilul la Miercurea Ciuc

De Unica.ro, pe

21 februarie este data la care băieţelul Nicoletei Luciu şi al omului de afaceri, Zsolt Csergo, va fi botezat în religia catolică.
Zsolt Jr. va fi creştinat la Mănăstirea Sfânta Fecioară Maria din Miercurea Ciuc.
„Acesta este oraşul meu natal şi sper că va ocupa un loc important şi în viaţa familiei mele”, a declarat Zsolt.
Pe de altă parte, mămica se arată emoţionată din cale afară.
„E o zi foarte importantă, mă simt cea mai fericită şi împlinită mamă din lume. Abia aştept să împart această bucurie cu Zsolt, cu naşii, părinţii mei, sora mea, colegii şi toţi cei dragi”, mărturiseşte entuziasmată interpreta Rozei din serialul „Regina”.

Pe de altă parte, mămica se arată emoţionată din cale afară.
Botezul lui Zsolt Jr. va fi transmis în direct la Acasă TV de la ora 17.15 în cadrul unei ediţii speciale a emisiunii „Poveştiri adevărate”.
Vino şi tu pe FORUMUL UNICA!
Foto: Acasă TV
Autor: Andreea Georgescu