Simona Pătruleasa, Mihaela Rădulescu şi Diana Munteanu revin la tv

De Unica.ro, pe

Cele mai titrate vedete feminine de televiziune revin la locul de muncă din această toamnă, chiar dacă pentru unele va însemna să se acomodeze cu un nou colectiv de colegi.

Simona Pătruleasa se va întoarce la pupitrul ştirilor, însă nu la postul public de televiziune, aşa cum se bănuia, ci la Kanal D.

Din 19 septembrie, fosta vedetă a Antenei 1 va prezenta jurnalul de ştiri de weekend al televiziunii turce, chiar dacă până în acest moment nu a fost emis niciun comunicat oficial referitor la acest transfer.

Apoi, Mihaela Rădulescu va reveni la televiziunea la care a lucrat continuu în ultimii cinci ani, Antena 1, pentru o serie de emisiuni speciale, raportate la evenimentele importante ale societăţii româneşti.

Mihaela dovedeşte că nu poate sta departe de televiziune şi de atenţia presei şi a publicului.

Vedeta a pus însă mai multe condiţii contractuale care îi ofera o şi mai mare libertate de acţiune decât avea până în momentul când a decis să se retragă în linişte la Monaco.

În final, Diana Munteanu Niculescu, mai slabă cu 25 de kilograme decât avea atunci când a născut, se va întoarce la „Conferinţa de presă” de la Antena 2, unde va fi matora confruntării directe între o vedetă şi un grup de jurnalişti de monden.

Sursa: agentiadepresamondena.com

PE ACELAȘI SUBIECT