Oana Zăvoranu va avea emisiune la Kanal D

De Unica.ro, pe

Oana Zăvoranu a bătut ieri palma cu postul de televiziune Kanal D.
Conform contractului (realizat prin intermediul unei case de producţie neutre), ea va prezenta o emisiune de weekend, pentru care negocia de mai multă vreme cu canalul lansat în România de turcii de la Dogan.
Potrivit informaţiilor EVZ, emisiunea se va difuza sâmbătă seara, după ora 22.00, şi va fi un talk show cu şi despre oameni obişnuiţi (în prima parte a emisiunii), dar şi despre vedete (în cea de-a doua parte).
Deşi titlul emisiunii nu este încă stabilit (din 20 de propuneri, câteva sunt favorite în momentul de faţă), formatul show-ului este aproape bătut în cuie şi va conţine „multă intrigăraie”.
Oana Zăvoranu a bătut ieri palma cu postul de televiziune Kanal D.
Prima ediţie a emisiunii va fi transmisă „pe undeva prin luna mai”.
Oana Zăvoranu spune că noua emisiune îşi propune să exceleze „din punct de vedere al incomodităţii”.
„În viaţă nu există numai happy-end. Sunt şi lucruri neplăcute care pot să ne ia prin surprindere. Emisiunea va prezenta aspecte şi plăcute, şi neplăcute, care se pot întâmpla şi vedetelor, şi oamenilor obişnuiţi”, declară Oana.
Citeşte continuarea pe evz.ro!

Vino şi tu pe FORUMUL UNICA!

PE ACELAȘI SUBIECT