O recunoști? Acum este cea mai îndrăgită prezentatoare TV din România

De Mădălina Manole, pe
O vezi aproape în fiecare zi la televizor. Este blondă, este frumoasă, este carismatică și empatică, este discretă cu viața sa și de curând a devenit mămică. Despre cine să fie vorba?

Ei bine, dacă încă nu ți-ai dat seama cine este micuța din fotografie, îți spunem că are… acces direct la postul de televiziune Antena 1, are audiențe record și…în trecut a fost respinsă de trustul Pro TV pentru un post similar.

Simona Gherghe in copilarie

Da, ai ghicit! Este Simona Gherghe, una dintre cele mai îndrăgite prezentatoare de televiziune, gazda emisiunii Acces Direct de la Antena 1.

Simona Gherghe

Simona Gherghe, în vârstă de 39 ani, a devenit mămică pentru prima oară anul trecut, atunci când a adus pe lume o fetiță pe care a botezat-o Ana Georgia. Prezentatoarea TV trăiește o frumoasă poveste de dragoste cu Răzvan Săndulescu, 40 de ani, de profesie consultant politic.

Simona Gherghe iubitul si fetita

Citește și – Au trecut 20 de ani. Cum arată astăzi protagoniștii din ”Dr. Quinn”, Micaela și Sully

Citește și – Ce face și cum arată Laurențiu Cazan la 60 de ani

Sursă foto: Fcaebook