Mircea Badea, cel mai acid prezentator tv

De Unica.ro, pe

În opinia cititoarelor noastre, Mircea Badea este cel mai „acidulat” prezentator tv.
Acestea l-au votat în proporţie de 45% în sondajul realizat pe site-ul nostru, www.divaonline.ro, pe cel care ne explică ce este în „gura presei”.
Pe locul doi vine puternic din spate Cătălin Măruţă, iar pe poziţia a treia, în mod surprinzător, regăsim un om de radio, care lucrează şi în televiziune.
Acesta este Mihai Morar, urmat îndeaproape de un alt „antenist”, Dan Capatos.
Pe locul al cincilea, cititioarele noastre l-au votat pe „cârcotaşul” Şerban Huidu, iar mai apoi pe Dan Diaconescu, dar şi pe iubitul Mihaelei Rădulescu, Dani Oţil.
Cele mai puţine voturi le-au primit Mihai Bendeac, dar şi Cristi Brancu.
Acesta este Mihai Morar, urmat îndeaproape de un alt „antenist”, Dan Capatos.
Cele mai puţine voturi le-au primit Mihai Bendeac, dar şi Cristi Brancu.
Vino şi tu pe FORUMUL UNICA!
Autor: Andreea Georgescu

PE ACELAȘI SUBIECT