Mihaela Rădulescu renunţă la televiziune

De Unica.ro, pe

Mihaela Rădulescu a făcut ieri, în direct, în cadrul emisiunii „Duminica în familie”, pe care o prezintă la Antena 1, o mărturisire-şoc, care i-a uimit atât pe cei prezenţi, cât şi pe cei implicaţi în industria media.
Vedeta afirmă că se va retrage cu totul din televiziune – „mai am de filmat două emisiuni şi gata”, a spus ea, precizând că decizia este rodul unei (auto)analize ferme, efectuată în ultimele luni.
Menţionând că pentru ea „2009 este anul marilor schimbări”, Mihaela a lăsat să se înţeleagă că, după divorţ şi retragere, ar mai putea urma anunţuri-şoc.
„Nu este vorba despre o toană, ci este rodul unei gândiri de câteva luni de zile”, a mai spus Mihaela Rădulescu, care susţine că motivul principal al deciziei de a renunţa la televiziune („în proporţie de 90%”) este fiul ei, Ayan.
Citeşte continuarea pe evz.ro.
Foto:
Mediafax