Mihaela Rădulescu i-a ironizat pe poliţişti

De Unica.ro, pe

Atunci când eşti vedetă, orice îţi este permis.
Cel puţin aşa consideră Mihaela Rădulescu (39 ani), care s-a simţit îndreptăţită să folosească emisiunea pe care o realizează pentru a se plânge de nemulţumirile personale.
Este a doua săptămână la rând în care  „Duminica în familie” este transformată de moderatoare într-un platou al destăinuirilor.
Dacă în urmă cu două săptămâni, Mihaela Rădulescu se apăra şi justifica în faţa publicului pentru scandalul în care a fost implicată alături de cei doi angajaţi ai ziarului Libertatea, de această dată, diva a decis că este momentul să ironizeze Poliţia Română.
De ce? Pentru că instituţia în cauză s-a autosesizat în cazul „Rădulescu vs Libertatea”.
Atunci când eşti vedetă, orice îţi este permis.
„Le doresc celor de la Poliţia Română să pună mâna numai pe infractori ca mine şi să se autosesizeze numai în situaţiile în care cei ca mine fură de la doi bărbaţi, jurnalişti la Libertatea. Să nu cumva să se autosesizeze în cazurile cu criminali, infractori şi să-i lase liberi ca să-i putem invita la emisiuni de televiziune, să-i punem pe coperţile în care apărem şi noi şi să ne fie colegi”, a spus vedeta în emisiunea pe care o realizează de 11 ani.
Mihaela nu s-a oprit aici. Conform ziarului Libertatea, aceasta ar fi propus publicului său să nu mai cumpere ziare timp de o săptămână.
Ar fi o lipsă de respect din partea noastră să cerem oamenilor „să nu mai cumpere” emisiunea doamnei în cauză? Cu siguranţă, da.
Comentează subiectul pe FORUMUL DIVA!
Foto: TVmania
Autor: Andreea Georgescu