Kiss FM a împlinit cinci ani, Kiss TV numai doi (galerie foto)

De Unica.ro, pe

Anii împliniţi de Kiss FM îi numeri pe degetele unei mâini.
Însă, pentru a număra invitaţii care au luat cu asalt Turabo Society Club joi seara, ar fi nevoie de mult mai mult.
Petrecerea organizată de Kiss pentru dubla aniversare (pentru că şi televiziunea omonimă a făcut doi anişori) a fost de departe evenimentul săptămânii.
Vedete, recitaluri, câţiva DJ la platane şi o atmosferă din altă galaxie, toate acestea au fost ingredientele unei megapetreceri la care au venit, printre alţii, Sistem, Mandinga, Hi-Q, Anda Adam, Andreea Raicu, Andreea Bălan şi Keo, Mateo, Ilie şi Amalia Năstase, Trupa Zero, Elena (ex-Mandinga), Wassabi, Animal X, Nico sau Fly Project.
Cârcotaşii Huidu şi Găinuşă s-au plimbat permanent printre invitaţi.
În acest timp, Cătălin Dezbrăcatu şi Puştiu au fost în exerciţiul funcţiunii şi au intervievat lumea în stânga şi-n dreapta.

Anii împliniţi de Kiss FM îi numeri pe degetele unei mâini.
Cârcotaşii Huidu şi Găinuşă s-au plimbat permanent printre invitaţi.
Petrecerea s-a întins până în zori, a fost stropită din belşug cu băuturile de la bar şi „împănată” cu un tort uriaş, de 100 de kilograme, tăiat de Huidu şi de colegii lui, la miezul nopţii. Şi poate că or mai petrece şi acum, dacă nu s-au întors din nou pe 96,1 FM, pentru a-şi delecta ascultătorii.

Text şi foto:
Florin Ghioca