Iulia Albu: „Îmi doresc să mă mărit iar, doar n-o să mă călugăresc”

De Libertatea.ro, pe

Despărţirea de Mihai Albu (50 de ani) îi prieşte de minune Iuliei Albu (31 de ani), carea fost surprinsă, zilele trecute, de fotoreporterii ziarului Libertatea, în timp ce mergea la cursurile Facultăţii de Arte din cadrul Universităţii Bucureşti, în ţinute vestimentare foarte şic, realizate chiar de ea.
Iulia nu duce lipsă de admiratori, însă crede că e prea devreme pentru o nouă relaţie. Iulia Albu este pe cai mari! Are zece la aproape toate materiile de la Facultatea de Arte, unde e studentă în anul întâi, iar talentul ei în materie de design vestimentar nu trece neobservat, căci editorul de modă rupe gura târgului atunci când apare în public.
Eu îmi creez foarte multe dintre rochiile cu care mă afişez, mai ales că aşa pun în practică ceea ce învăţ la facultate. Majoritatea pieselor pe care le port sunt concepute exclusiv de mine de mai bine de şase ani„, a declarat vedeta pentru Libertatea.
Citeşte mai multe pe Libertatea.ro!