Încă două operaţii pentru Cristi Minculescu

De Unica.ro, pe

Reprezentanţii Spitalului Universitar Regensburg au anunţat, aseară, că solistul trupei Iris, Cristi Minculescu, va fi supus altor două operaţii, în zilele următoare, din cauza mărimii diferite dintre ficatul extirpat şi grefa de la soţia sa.
IRIS pleacă în Germania
Cei patru membri ai trupei se pregătesc să-l viziteze pe Cristi  Minculescu la clinica din Regensburg, la sfârşitul săptămânii viitoare.

IRIS pleacă în Germania
Trupa Iris plănuieşte să meargă în Germania, la sfârşitul săptămânii viitoare, pentru a-l vedea pe colegul lor, Cristi Minculescu, care a fost supus, marţi, unui transplant de ficat.
Colegii de trupă ai cântăreţului mai spun că au avut emoţii mari în legătură cu operaţia, însă au fost optimişti.
Citeşte continuare pe evz.ro!