Fiica Adinei Buzatu a împlinit 23 de ani! Ce frumoasă este Sara Denise

De Unica.ro, pe Ultimul update Luni, 12 septembrie 2022, 14:01

Adina Buzatu (42 de ani), una dintre cele mai cunoscute stiliste din România și fondatoarea conceptului TRENDS by Adina Buzatu, este mama unei fiice, Sara Denise, care împlinește azi, 6 octombrie, 23 de ani.

Fiica Adinei Buzatu a împlinit 23 de ani! Ce frumoasă este Sara Denise

„Aniversez 23 de ani și nu pot fi mai fericită să fi adunat atât de multe amintiri până acum. Recunoscătoare tuturor celor din viața mea și nerăbdătoare să văd ce urmează”, a scris Sara, în mediul online.

„La mulți ani, șoarice!!! 🎉🎁🍾Te iubesc enorm și-ți mulțumesc că m-ai ales! ❤️🤗”, a scris Adina Buzatu, pe contul personal de Instagram.

Imagini cu Sara puteți găsi în GALERIA FOTO de mai sus!

Sara a terminat studiile de licență în Elveția, în prezent urmând studiile de masterat în Londra.

Din pricina restricțiilor impuse de pandemia de coronavirus, Sara a revenit în România, unde este mâna dreaptă a mamei sale.

Invitate recent în platoul emisiunii La Măruță, Adina și Sara au vorbit despre cât de apropiate sunt.

„Vorbim mult. Râdem de leșinăm. Toată lumea care ne cunoaște ne întreabă de ce râdem. Vă vedeți toată ziua, vorbiți toată ziua la telefon. De ce râdeți.

(…) Suntem foarte apropiate. Îmi povestește mie înainte să-i povestească altei prietene.”

Sara a terminat studiile de licență în vara anului acesta. „Cu onoruri, nu așa. A treia pe facultate și proiectul al doilea pe facultate. Nu mă lasă să o laud.”

„Între școli, fac muncă. (…) Înainte de facultate stăteam toată ziua la magazin cu clienți, cu de-astea.

Acum sunt mai mult în spate. Ea este cu clienții. E mai bună cu vorbitul decât mine”, a mărturisit Sara.

„Vreau să spun că, în afară că muncește la mine, Sara are job. De doi ani de zile lucrează. Eu n-o plătesc.

Lăsând gluma la o parte, în timpul pandemiei, 8 ore pe zi lucra pentru proiectele de la facultate și 4 ore pentru locul de muncă din Londra care este remote. Deci 12 ore pe zi”, a mai spus Adina.

Foto: Instagram

Citește și:

Sofia Vergara, Angelina Jolie și Gal Gadot, în topul celor mai bine plătite actrițe în 2020

Robin Thicke, tată pentru a patra oară. Primele imagini cu burtica iubitei lui

Cum reușește Andreea Berecleanu să se mențină în formă la 45 de ani. Ultima ei masă e la ora 17:00

PE ACELAȘI SUBIECT