Eva Longoria, cel mai sexy star tv (video)

De Unica.ro, pe

Eva Longoria (34 ani) a fost desemnată recent cea mai sexy vedetă feminină de televiziune.
Este cel de-al treilea an consecutiv în care publicaţia americană „TV Guide” organizează un eveniment în care cele mai seducătoare personaje de televiziune sunt răsplătite.
Imediat după ce i-a fost înmânat trofeul, „nevasta disperată” a declarat că se simte mai înţeleaptă şi mai experimentată de la an la an.
„De fapt, sinceră să fiu, chiar îmi place să îmbătrănesc”, a fost replica cu care Eva a reuşit să şocheze audienţa.
Titlul de cel mai sexy bărbat din televiziune i-a fost acordat protagonistului din serialul „The mentalist”, actorul Simon Baker.
La o simplă căutare pe Google, am descoperit că Eva are o mulţime de admiratori pe internet, iar o mare parte dintre aceştia i-au dedicat o serie de filmuleţe, care nu sunt altceva decât colaje cu fotografii care mai de care mai sexy ale actriţei.
Te invit şi pe tine să urmăreşti unul dintre ele în cele ce urmează.
Vino şi tu pe FORUMUL UNICA!
Autor:
Andreea Georgescu