Elena Gheorghe umbla cu haine de schimb în ghiozdan. Care era motivul

De Mădălina Manole, pe
Elena Gheorghe a știut să se impună, ce-i drept, în felul ei, încă din copilărie. Artista umbla cu haine de schimb în ghiozdan și imediat ce părăsea locuința se schimba.

Elena Gheorghe a fost dată de gol întocmai de sora sa, Ana Pîrvulescu, care a povestit pe conturile de socializare ce truc folosea artista când erau îmbrăcate în haine identice la școală: „Când eram mici, plecam tare supărate la școală pentru că mama ne îmbrăca la fel! Am fost în aceeași clasă și toți colegii spuneau că suntem gemene! Elena avea o ținută de schimb în ghiozdan și când părăsea domiciliul, se îmbrăca altfel! Artistă de mică ce să mai. Acum ne cumpărăm rochii identice și ne place!”, -a dezvăluit Ana Pîrvulescu pe reţelele sociale.

elena gheorghe si sora sa ana parvulescu

Elena Gheorghe, în vârsta de 33 de ani, este căsătorită din 2011 cu Cornel Ene, trombonist de profesie, și împreună au doi copii, pe Nicholas Răzvan, în vârstă de 7 ani, și pe Amelie, în vârstă de 1 an.

Citește și – Gina Pistol a fost înlocuită la Antena 1. Cine îi va lua locul

Citește și – Ce mare și frumoasă s-a făcut fata lui Virgil Ianțu. Cum arată Jasmina

Sursă foto: Facebook, Instagram