Diana Matei s-a căsătorit cu iubitul său, Marian Cleante

De Mădălina Manole, pe Ultimul update Luni, 10 septembrie 2018, 13:24
Diana Matei și iubitul său, Marian, de la Taraful Cleante, s-au căsătorit. Cei doi artiști s-au decis în sfârșit să facă pasul cel mare, după 15 ani de relație.

Diana Matei și Marian Cleante au preferat să aibă o nuntă discretă, ferită de ochii curioșilor: „Au fost în jur de 100 de invitați, deși credeam că vor fi mai puțini. Au fost colegii noștri, cei apropiați. Nu am avut timp să organizăm. De asta s-au ocupat prietenii, dar totul a fost frumos și așa cum ne-am dorit. Nu s-a furat mireasa și am renunțat la tradiționalele sarmale” , – a povestit Diana Matei la TV.

Diana Matei - nunta

Diana Matei și Marian s-au logodit după un an de relație, aceasta cerând-o de soție în timpul unei vacanțe în Liban, însă, cu toate că au stabilit nunta de nu mai puțin de patru ori, cei doi nu au reușit să ajungă la altar decât după 14 ani de la logodnă. Diana Matei povestea la începutul anului că de fiecare dată când stabileau data căsătoriei, se întâmpla un eveniment nefericit și erau nevoiți să o amâne.

Diana Matei si Marian Cleante- nunta

Diana Matei și Marian Cleante au împreună un băiețel, pe nume Ianis Teodor, în vârstă de 3 ani.

Diana Matei si Marian Cleante- copil

Citește și – Carmen Iohannis, în prima zi de școală. Prima Doamnă a preluat o nouă clasă la dirigenție

Citește și – Copiii vedetelor în prima zi de școală

Sursă foto: Facebook, captură video Antena 1