Daniela Crudu s-a întors la Răzvan şi Dani şi aproape şi-a arătat fundul la cameră!

De Libertatea.ro, pe

După o pauză cauzată de demisia sa de la emisiunea „Un show păcătos”, Daniela Crudu s-a întors într-un platou de televiziune, mai precis acolo unde s-a consacrat, la emisiunea „Neatza cu Răzvan şi Dani”.
Poate cea mai cunoscută ‘vecină’ din istoria matinalului de la Antena 1 a venit însoţită de câinele său şi i-a binedispus pe Răzvan şi Dani, cu energia sa. „Am emoţii, nu vreau să stau jos, vreau să dansez”, le-a spus Daniela foştilor ei colegi.
Ea a făcut pentru prima dată cunoştinţă şi cu Roxana Vancea, ‘vecina’ care i-a luat locul şi i-a adresat o întrebare care a stânjenit-o pe actuala asistentă: „Fată, tu ai silicoane?”. „Nu, sunt ale mele”, a răspuns Roxana.

Vezi continuarea pe site-ul Libertatea.ro!