Cum arătau Delia și Dan Negru în urmă cu 20 de ani

De Mădălina Manole, pe
Dan Negru a postat pe conturile de socializare o fotografie veche de acum 20 de ani în care carismaticul prezentator de televiziune apare alături de Delia Matache.

În spiritul provocării lansate în social media, „#10yearchallenge”, sub haștagul căreia majoritatea vedetelor și-au postat fotografii de acum 10 ani, Dan Negru a mers mai departe și a postat pe contul său de Facebook, la Stories, o fotografie din anul 1999.

Delia si Dan Negru - 1999

Cu toate că cea de-a doua fotografie nu este chiar recentă, ci a fost făcută în urmă cu trei ani, Dan Negru și-a delectat fanii cu această imagine de colecție. Pe vremea aceea, Delia avea doar 17 ani și tocmai debutase alături de Nick în trupa N&D, iar Dan Negru avea 28 de ani și era la începuturile carierei sale în televiziune, mai exact avea doar 5 ani de când apăruse întâia oară pe sticlă, la TVR.

Sursă foto: Facebook