S-a îndrăgostit-lulea de iubitul Mihaelei Rădulescu. Este colega la Antena 1 cu Dani Oţil şi este frumuşică foc

De Libertatea.ro, pe

Dani Oţil (33 de ani) se ţine departe de scandaluri, căci nu vrea să-şi strice relaţia cu Mihaela Rădulescu (44 de ani), care îl urechează atunci când află că la interval apare câte o posibilă rivală. Prin urmare, “matinalul” Antenei 1 a avut o discuţie serioasă cu o fostă elevă, actuală colegă de serviciu, ce se cam ţine scai de el.

Dani are suflet bun şi intervine adesea pentru câte o fetişcană dornică să lucreze în televiziune, numai că lucrurile sunt interpretate cam anapoda de beneficiarele unui loc de muncă. Aşa i s-a întâmplat şi cu Miruna Lica, fosta lui elevă de la Intact Media Academy, căreia, datorită rezultatelor bune la învăţătură, i-a pus o pilă şi a angajat-o pe post de redactor la matinalul Antenei 1, devenind astfel colegi.
Citeşte mai multe pe Libertatea.ro