Coincidență sau blestem? Părinții Ozanei Barabancea au murit la același spital, într-o zi de joi

De Mădălina Manole, pe Ultimul update Miercuri, 05 septembrie 2018, 14:35
Ozana Barabancea a vorbit despre o perioadă grea din viața sa, pierderea părinților. Artista spune că moartea mamei sale, pe când avea doar 14 ani, a fost o lecție dură pentru ea, dar în urma tragicului eveniment s-a decis să se îndrepte către muzică.

Ozana Barabancea a făcut o dezvăluire cutremurătoare, faptul că părinții săi s-au stins din viață la același spital, ca o coincidență macabră, amândoi într-o zi de joi: „Mama m-a dus la Şcoala de Muzică. La un moment dat nu mai voiam să studiez, m-au dat afară de la Şcoala de Muzică. Mama a mers cu săru’ mana să mă ierte. Mama a murit când eu aveam la 14 ani. Am zis ce fac eu cu viaţa mea. Singurul lucru pe care pot să îl fac este muzica. Mi-am autosugestionat şi am început să studiez. Moartea mamei a fost o lecţie de smerenie, a fost o lecţie. Tata era un tip intelectual, era director la o fabrică. A renunţat la funcţia de conducere pentru că avea probleme cu inima. Era surprins de faptul că eu iubesc muzica. I-am făcut o scrisoare ca să înţeleagă. Nu s-a putut lupta cu dorinţa mea. La început nu a fost de acord. Tata a murit de inimă, pe masa de operaţie, într-o zi de joi. Amândoi au murit într-o zi de joi„- a spus Ozana Barabancea la „Acces Direct”.

Citește și – Dima Trofim, în doliu. Sora artistului a murit la 45 de ani

Citește și – Ce s-a întâmplat cu Fernando Colunga? Actorul a dispărut de 2 ani din peisajul monden

Sursă foto: Facebook