Ce frumoasă este fiica lui Răzvan Fodor! Diana a împlinit 9 ani anul acesta

De Unica.ro, pe Ultimul update Luni, 12 septembrie 2022, 13:36

Răzvan Fodor (45 de ani) și soția lui, Irina (31 de ani), au împreună o fiică, Diana Elena (9 ani).

Ce frumoasă este fiica lui Răzvan Fodor! Diana a împlinit 9 ani anul acesta

În luna martie a anului acesta, Diana a împlinit 9 ani. Cu ocazia aniversării sale, Irina a scris în mediul online:

„Astăzi [24 martie], la 11:40, se fac fix 9 ani de copil solar, iubitor, înțelept, jucăuș, minunat! ❤️ La mulți ani, iubita mea! Tu ne înveți atâtea lucruri frumoase! 🌈☀️⭐️😍😍😍”.

Mai multe imagini cu Diana găsiți în GALERIA FOTO de mai sus!

Ce pasiuni are Diana?

Întrebat dacă i-ar plăcea ca Diana să urmeze cursuri de actorie, Răzvan a mărturisit pentru OK! Magazine:

„Are abilitățile astea, e foarte bine. Eu tot ce vreau e să o țin în școală până când zice ea încotro se îndreaptă. Face pian, înot, engleză. E bine la școală.

Până acum suntem OK. Poate o mai dăm la un sport de echipă. Și ea să aleagă. Eu nu sunt de acord cu pusul copilului pe drumul pe care-l vrei tu. (…) Nu există așa ceva!”.

Își mai dorește perechea copii?

Într-un interviu oferit publicației OK! Magazine, fiica perechii mărturisea că îți dorește o surioară.

„Ne-am tot gândit, dar trebuie să recunoaștem că ne e bine așa. A crescut Diana, am devenit ușor egoiști, avem vacanțele noastre”, a spus Irina.

„Ea are vârsta, acum se fac copiii de la 30 în sus. La mine e problema. (râde) Nu că aș fi bătrânel, dar la 45 de ani, încă un copil, nu știu, sincer … E în pom treaba asta”, a completat Răzvan.

Foto: Instagram

Citește și:

EXCLUSIV Neti Sandu, destăinuri din viața personală: De ce nu are copii

Exclusiv. LikeCreața este însărcinată! Cum a reacționat iubitul ei la aflarea veștii

EXCLUSIV! Feli a spus „da”! Povestea cererii în căsătorie și primele poze cu ea și logodnicul în Unica de octombrie

PE ACELAȘI SUBIECT