Ce chipeș este fratele lui Radu Vâlcan! Cu ce se ocupă Cristian?

De Unica.ro, pe Ultimul update Miercuri, 14 septembrie 2022, 00:11

Nu sunt mulți cei care știu că Radu Vâlcan (43 de ani) are un frate cu 10 ani mai mic, Cristian (33 de ani).

Ce chipeș este fratele lui Radu Vâlcan. Cu ce se ocupă Cristian?

De curând, Cristian a împlinit 33 de ani. Potrivit Impact și Spynews, Cristian ar fi editor de imagine în cadrul unei case de producții, potrivit Playtech însă, acesta ar fi antrenor de fitness.

Fără îndoială, Cristian are o pasiune pentru antrenamentul fizic la sală, dar și pentru alte activități sportive. În mare, fotografiile publicate de Cristian în mediul online sunt surprinse fie la sală, fie alături de prietenii săi, părând să aibă o viață socială activă.

Nu este foarte activ în mediul online, ultima sa postare fiind publicată în data de 28 a lunii septembrie. Tot datorită acestor imagini mai aflăm despre Cristian că iubește câinii și că este un fan al tatuajelor.

Imagini cu Cristian Vâlcan găsiți în GALERIA FOTO de mai sus!

Deși diferența de vârstă dintre ei este considerabilă, Radu și Cristian sunt extrem de apropiați. În multe dintre fotografiile publicate în mediul online, Cristian este surprins alături de nepoții lui, Alexandru (4 ani) și Andrei (1 an), fiii prezentatorului de televiziune.

Din anul 2015, Radu este căsătorit cu actrița, artista și prezentatoarea de televiziune Adela Popescu (34 de ani). Primul fiu al cuplului, Alexandru, s-a născut în iunie 2016, iar cel de-al doilea, Andrei, în decembrie 2018.

Foto: Instagram

Citește și:

Jean-Claude Van Damme a salvat de la moarte o cățelușă chihuahua cu acte false

Ashley Graham lasă din ce în ce mai puține imaginației. S-a fotografiat nud

Roxana Blagu, mesaj înlăcrimat pentru fiica pe care nu a mai văzut-o de 7 ani

PE ACELAȘI SUBIECT