Cătălin Botezatu a semnat cu Kanal D! Ce emisiune va realiza

De Geo Berciu, pe

Sezonul estival l-a prins pe Cătălin Botezatu, ca în fiecare an, pe litoralul romînesc, însă acest lucru nu l-a împiedicat să-şi negocieze un contract substanţial cu postul Kanal D.
În urma încheierii contractului de cinci ani, pe care Cătălin Botezatu l-a avut cu Antena 1, designerul a fost puternic ofertat de patronii turci ai postului Kanal D pentru a realiza o emisiune despre modă, domeniu în care el este expert.
Cătălin Botezatu a semnat cu Kanal D! Ce emisiune va realiza

Cătălin evită să ofere prea multe amănunte despre noua producţie, rezumându-se doar a declara: „Este firesc că în viaţa unui om să intervină schimbări. Anul acesta, începând din toamnă, va avea loc o schimbare. Un nou format de televiziune la o noua televiziune. La Kanal D voi face emisiuni legate de fashion, domeniul care m-a consacrat. Este marea mea iubire, amanta perfectă, cea care îmi dă cea mai mare satisfacţie”.

PE ACELAȘI SUBIECT