Cara Delevingne s-a căsătorit în secret cu actrița Ashley Benson

De Oana Savin, pe Ultimul update Marți, 10 septembrie 2019, 12:46
În urmă cu câteva luni Cara Delevingne a recunoscut public că are o relație cu actrița Ashley Benson, iar acum s-a aflat că cele două s-au căsătorit în secret.

Modelul și actrița au postat pe Instagram un filmuleț în care se sărutau și își sărbătoreau prima aniversare de cuplu, iar apoi au apărut împreună la parada PRIDE.

View this post on Instagram

#PRIDE 🌈❤️😍🌈❤️😍 @ashleybenson

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

La începutul lunii trecute au apărut mai multe zvonuri în presa străină potrivit cărora cele două s-au căsătorit în Las Vegas.

Se pare că Ashley și Cara au fost căsătorite de un imitator al lui Elvis Presley, în fața câtorva martori.

Erau sigure de ceea ce făceau și de cât înseamnau una pentru cealaltă”, a declarat proprietarul capelei unde cele două s-au cununat, pentru The Sun.

Se distrau, dar se vedea clar că ceea ce făceau era serios. Au făcut-o simplu, în liniște și ușor”, a mai spus acesta.

Delevingne și Benson s-au logodit pe 8 iulie și după nicio lună și-a spus ”DA”, îmbrăcate în negru, în fața câtorva martori, pritre care s-au numărat frații Jonas, Sophie Turner și Charlize Theron.

Relațația lui Ashley Benson și Cara Delelvingne a început în luna august 2018, când cele două au fost surprinse împreună pe aeroportul Heathrow. Mai târziu, actrița a fost văzută la petrecerea de ziua de naștere a Carei, iar apoi cele două au participat împreună la Festivalul de Film de la Toronto și la Săptămâna Modei de la Paris.

Vezi în Galeria FOTO mai multe imagini cu Cara Delevingne și Ashley Benson.

Sursă foto: Hepta