Bilete la concertul Suzanne Vega din Bucureşti (video)

De Unica.ro, pe

Cei care au deschis mai târziu televizoarele probabil că nu au aflat că 16 iulie este data la care celebra Suzanne Vega (49 ani) va susţine un concert la Bucureşti.
Evenimentul va avea loc la Sala Palatului, iar biletele au fost deja puse în vânzare.
Preţul acestora variază între 75 şi 250 de lei, în funcţie de locul ocupat în sală.
Dacă eşti interesată şi vrei să cumperi, atunci trebuie să ştii că ele pot fi găsite în magazinele Diverta, magazinul Muzica sau Germanos, dar şi online pe eventim.ro şi ticketpoint.ro.
Suzanne Vega live – „Luka”
Vino şi tu pe FORUMUL UNICA!
Foto:
youtube.com