Ashton Kutcher a lovit un adolescent cu mașina. Reacția tânărului l-a șocat

De Oana Savin, pe Ultimul update Joi, 20 septembrie 2018, 15:10
Ashton Kutcher a lovit un adolescent cu mașina sa, joi, dar singurul lucru pe care tânărul l-a vrut a fost o fotografie cu actorul.

Leo Marenghi, în vârstă de 19 ani, a declarat pentru revista People că a fost șocat în mai multe feluri după ce a fost lovit de o mașină în timp ce mergea prin Los Angeles cu scuterul său, pentru a-i lua de la școală pe copiii de care are grijă.

Mergeam să îi iau de la școală cu scuterul când Ashton ieșea de la studiourile Sunset Bronson”, a afirmat Marenghi, care a descris mașina lui Kutcher ca fiind o Tesla neagră.

Eram pe jos și când m-am ridicat el ieșea din mașină. A fost foarte drăguț și părea chiar îngrijorat. M-a întrebat dacă sunt bine și am spus: Da, sunt în regulă. Pot să fac o poză cu tine?”, a povestit tânărul care este un fan înfocat al actorului.

Citește și: Revistă amendată cu 45.000 de euro după ce a publicat fotografii cu Kate Middleton topless

Băiatul a mai spus că Ashton a fost „șocat” că a vrut doar o fotografie cu el, dar Leo a insistat că asta este tot ce își dorește.

Nu intenționez să îl urmăresc legal. Simt că a fost și vina mea deoarece mă aflam pe scuter și îi era greu să mă observe. Cred că ar fi un lucru urât”, a precizat Marenghi.

Tânărul a zis că o gardă de corp care a fost martor la incident le-a făcut fotografia.

Imediat mi-am sunat mama și sora. Din fericire am făcut poze cu el că altfel nu m-ar fi crezut”, a completat el.

Citește și: Jennifer Lopez, dans provocator postat pe internet de iubitul ei

Leo a postat apoi pe Instagram două fotografii, una cu rana sa și una cu Ashton, scriind: „Am fost lovit de o mașină astăzi… dar este în regulă deoarece am fost lovit de Ashton Kutcher”

View this post on Instagram

Got hit by a car today… But it’s ok because it was by Ashton Kutcher.‍♂️