Andreea Mantea nu se mai ascunde. A publicat primele poze cu iubitul ei

De Unica.ro, pe Ultimul update Joi, 03 septembrie 2020, 18:37

Andreea Mantea a fost în ultimii ani destul de discretă viața ei personală. Frumoasa prezentatoare de televiziune ar avea de cinci ani de zile o relație cu un bărbat pe care îl ține departe de ochii curioșilor. Cu toate acestea, pentru a nu exista îndoieli cu privire existența unui iubit în viața ei, vedeta postează din ce în ce mai des fotografii cu misteriosul bărbat care o face fericită, fără a lăsa să se înțeleagă cine este acesta.

Citeşte și: Cu cine se iubește Andreea Mantea de 5 ani: „Și el lucrează în televiziune”

De curând, Andreea Mantea a postat pe pagina sa de Instagram o fotografie în care se sărută cu iubitul sub clar de lună. Din poză se observă, în mod evident, doar siluetele lor, iar acest lucru a stârnit și mai multă curiozitate în rândul fanilor. Vezi poza cu Mantea și iubitul ei sărutându-se în galeria foto de mai jos.

Citește gratuit ediția de septembrie a revistei Unica. O găsești AICI

Sursa foto – Instagram