Andreea Mantea, despre a doua sarcină: „Să am o familie numeroasă a fost singurul meu vis”

De Unica.ro, pe Ultimul update Luni, 12 septembrie 2022, 13:30

Prezentatoarea de televiziune Andreea Mantea (34 de ani) este o femeie împlinită. Vedeta TV are o carieră de succes și un fiu absolut adorabil, David, în vârstă de 5 ani.

După aproape doi ani locuiți în Turcia, Andreea a renunțat la proiectul Puterea Dragostei, format difuzat de Kanal D, pentru a revenit în țară.

„Nicăieri nu este ca acasă, este acea vorbă. Și este foarte adevărată! Oriunde te-ai aflat, acasă este locul unde îți găsești liniștea deplină.

Mi-a fost dor de familia mea, de tot, de locuri, de pisici, de cățeii mei, de bucătăria românească … De cum am ajuns în țară, nu am mai avut răbdare și am comandat mâncare de la mai toate restaurantele.

M-am răsfățat cu câte puțin din toate preparatele cărora le-am dus dorul gustului”, a declarat vedeta TV, pentru Click!.

De câțiva ani, prezentatoarea TV trăiește o frumoasă poveste de dragoste alături de un bărbat a cărui identitate nu-și dorește să o dezvăluie.

Andreea Mantea: „Fiecare om are viața scrisă diferit”

În același interviu oferit website-ului Click!, Andreea a mai mărturisit: „La un moment dat, să am o familie numeroasă a fost singurul meu vis!

Însă, odată cu trecerea anilor, a intervenit mâna sorții, fiecare om are viața scrisă diferit. Am ajuns la concluzia că este pur și simplu cum vrea Dumnezeu.”

Foto: Instagram

Citește și:

Au devenit părinți după două sarcini la rând pierdute! Artista a adus pe lume un fiu

Andreea Bălan a avut un weekend de coșmar. Ce a pățit Clara, fetița ei cea mică

Adrian Nartea neagă faptul că a fost infectat cu noul coronavirus: „Nu am și nu am avut COVID”

PE ACELAȘI SUBIECT