Mihaela Rădulescu se întoarce pe TV

De Adina Radu, pe

Conform revistei Story, Mihaela Rădulescu se întoarce pe micile ecrane din luna martie a acestui an. Află unde, şi ce va prezenta Mihaela Rădulescu!
După 2 ani în care Mihaela Rădulescu s-a ţinut departe de televiziune, se pare că până la urmă n-a rezistat tentaţiei. Din luna martie a acestui an Mihaela va prezenta emisiunea „Duminica în familie”. Prezentatoarea a ales ca loc de muncă, televiziunea fostului ei soţ, Elan Schwartznberg, Realitatea TV.

Principalele coordonate privind reîntoarcerea Mihaelei au fost deja discutate dar au mai rămas de pus la punct detaliile legate de format, studiouri şi introducerea emisiunii în grila de programe.

Credeţi că emisiunea de la Realitatea TV va reuşi să egaleze succesul celei de la Antena 1?

PE ACELAȘI SUBIECT