Designerii Cătălin Botezatu și Mihaela Drafta, premiați pentru activitatea lor

Desfășurată joi seară într-o locație din nordul Bucureștiului, „Gala Nova TV – Premiile BV01ADE” s strâns laolaltă și a premiat numeroase persoane publice precum Ilie Năstase, Cătălin Botezatu, Mihaela Drafta, Mihai Leu, Ruxandra Dragomir, Vladimir Drăghia, Bianca Ioniță, Victor Slav sau Giulia Huidu.
În cadrul evenimentului organizat de Adela Diaconu de la Nova TV, cu ajutorul lui Denis Radu, au fost decernate 21 de premii, iar cele mai importante distincții au fost acordate lui Ilie Năstase (Ambasadorul României prin Sport), Mihai Leu (Best Come Back), Giulia Huidu (Cea Mai Bună Voce), Etiquette Magazin (Cea Mai Bună Revistă Life Style), Ruxandra Dragomir (Cel Mai Bun Conducător Sportiv), World Class (Excelență în Personal Training).
Premii speciale au primit desginerii Cătălin Botezatu („Cel mai bun show de modă de televiziune și cea mai mare recunoaștere internă și internațională”) și creatoarea de modă Mihaela Drafta (Cel mai bun antreprenor).
Premiile „BV01ADE” sunt un concept al realizatoarei de televiziune Adela Diaconu care dorește să aducă în acest fel recunoaștere personalităților publice care s-au remarcat prin performanță și creativitate în sport, televiziune, modă, afaceri, muzică, etc.
Designerii Cătălin Botezatu și Mihaela Drafta, premiați pentru activitatea lor

PE ACELAȘI SUBIECT