Măruţă face dezvăluiri bombă! A primit oferte de la două televiziuni puternice!

De Libertatea.ro, pe

Prezentatorul, pe care toată lumea îl cunoaşte drept gazda emisiunii „La Măruţă”, de la Pro TV, a dezvăluit că a fost ofertat de două posturi TV puternice din România.

În ultima perioadă de timp, mai multe vedete de la Pro au părăsit trustul şi s-au îndreptat către alte televiziuni. Spre deosebire de colegii săi, Cătălin Măruţă, a decis să-şi continue munca la acelaşi post de televiziune, deşi a mărturisit, pentru www.ziarulring.ro, că a primit oferte de la televiziuni puternice.

„Am avut parte de propuneri interesante. Două dintre ele chiar erau foarte serioase, de la două televiziuni puternice. Am fost flatat de oferte, dar nici nu mi-a trecut prin cap să plec. Sunt de şapte ani aici, l-am început pe al optulea.

Citeşte mai multe pe Libertatea.ro