Ce transformare! Uite cum arată un topmodel pe stradă şi pe covorul roşu!

De Unica.ro, pe

Pe covorul roşu de la Cannes, Cara Delevingne a avut un look cu totul diferit faţă de look-ul ei de zi cu zi.
Top modelul britanic Cara Delevingne a participat la premiera filmului „Marele Gatsby” care a avut loc la Cannes. Ea a optat pentru o superba rochie de seara, din dantela, de la Burberry.
Machiajul smokey, rujul rosu si manichiura simpla au transformat-o intr-o adevarata diva. Ea a purtat cercei candelabru, de la Chopard si a stralucit pe covorul rosu, in lumina reflectoarelor.
Această femeie superbă arată însă cu totul altfel în timpul liber. Stilul ei vestimentar este nonconformist şi excentric cu accente rock, grunge, boho, probabil în funcţie de dipoziţie. În numai câteva ore se transformă atât de tare încât devine de nerecunoscut.
Cara Delevingne are numai 20 de ani, dar are toate şansele să devină un style icon. Este modelul preferat al multor designeri faimoşi şi a fost imagina mai multor branduri cunoscute la nivel mondial.
cara delevingne