Ai o prietena care face bijuterii? Neaparat trebuie sa ii spui despre acest program!

De Unica.ro, pe

Cu totii avem prieteni creativi ce isi irosesc talentul intr-un job care nu le place. Din fericire, acum exista un program special care ii va ajuta sa castige din pasiunile lor!
E mare lucru sa ai un talent, si mare pacat sa il irosesti. Stii pe cineva care picteaza, face bijuterii, coase, sculpteaza, sau chiar gateste foarte bine?
Daca nu si-au facut curaj inca sa isi vanda creatiile, spune-le ca s-a lansat Breslo Starter Kit – singurul program care ii va ajuta sa vanda mult, si repede.
Dati-le de stire – programul Breslo Starter Kit este singurul care le asigura din start toate cele 3 nevoi esentiale: Materie prima + Platforma de expunere + Publicitate relevanta.
Si pentru ca prietenii nostri de la Breslo stiu ca e mai greu la inceput, i-au redus pretul cu peste 50%! Il cumperi cu 299 LEI, si primesti inapoi mai mult decat dublu ce-ai cheltuit:
• 300 LEI – Magazin online pe Breslo, timp de 1 AN
• 200 LEI – Publicitate pe Breslo si cele mai citite reviste online (Elle, Unica, Avantaje, etc.)
• 100 LEI – Voucher pentru materiale de mestesugarit, in magazinele celor mai importanti furnizori de materiale art&hobby:
Artlubiju
Creative Mania
KristaDesign
Lacris
Madamme Bijoux
Margica Fermecata
Click AICI pentru mai multe informatii despre Breslo Starter Kit, si nu uitati sa share, share, share! 🙂
Margica Fermecata – Pietre naturale si accesorii pentru bijuterit atent selectionate
Alege acest magazin daca apreciezi calitatea, si bijuteriile pe care le creezi sunt destinate femeilor elegante. Vezi aici mai multe produse >> Margica Fermecata
Creative Mania – Materiale pentru pictura, bijuterit, si orice alte hobby-uri creative
Daca iti place sa experimentezi diverse tehnici, foloseste-ti voucherul in acest magazin >> Creative Mania
Krista Design – Fire textile, piele naturala, fetru si alte accesorii pentru croitorit
Creatiile tale implica in mare parte si cusutul? Atunci acesta este cel mai potrivit magazin pentru tine >> Krista Design
Artlubiju – Margele, accesorii si unelte de toate tipurile
Daca vrei sa faci bijuterii, iti poti cumpara toate materialele necesare din acest magazin >> Artlubiju
Madamme Bijoux – Cabochoane din sticla si pandantive cu modele inedite
Daca te atrag imagimile grafice, si le folosesti destul de mult in creatiile tale, alege-ti materialele din acest magazin >> Madamme Bijoux
Lacris – Tot ce iti trebuie pentru a face bijuterii
Pietre semipretioase, accesorii placate cu argint, ambalaje, unelte – le gasesti pe toate in acest magazin >> Lacris
Click AICI pentru afla mai multe despre programul Breslo Starter Kit!