Cum arată fiul cel mic al lui Arnold Schwarzenegger. Nu seamănă deloc!

De Oana Savin, pe
Fiul cel mic al lui Arnold Schwarzenegger, Christopher, încearcă să se țină departe de obiectivele fotografilor, precum și de lumea mondenă.

Spre deosebire de frații săi mai mari, lui Christopher nu îi place să meargă la evenimente sau să apară în presă.

Cu toate acestea, paparazzi l-au surprins de tânărul care a absolvit de curând Brentwood School, pe străzile din Lons Angeles.

Christopher, fiul el mic al lui Arnold

Foto: Christopher, pe străzile din Los Angeles

Citește și: Nick Carter are „inima frântă” după ce soția lui a pierdut sarcina

Frații săi mai mari se învârt cu toții în cercul industriei de divertisment și fashion. Katherine este autoare și model, Christina este producător de cinema și televiziune, iar Patrick este model.

Christopher nu seamănă deloc cu frații săi și nici cu tatăl său. Acesta este puțin mai plinuț, iar trăsăturile tatălui său lipsesc cu desăvârșire.

Schwarzenegger mai are un fiu „din flori”, Joseph Baena. Acesta și-a încercat și el norocul în modelling deoarece seamănă izbitor cu actorul.

Cum arată fiul cel mic al lui Arnold Schwarzenegger. Nu seamănă deloc!

Foto: Joseph Baena, la plajă în Malibu

Joseph s-a născut în urma unei aventuri pe care Schwarzenegger a avut-o cu menajera Milderd Baena. Această idilă a dus la despărțirea actorului de soția sa, Maria Shriver.

Citește și: Lady Gaga, profund afectată după ce a fost agresată sexual: „Mă simt îngrozitor”

Cu toate că nu locuiește cu tatăl său, cei doi țin legătura și petrec foarte mult timp împreună.

Sursă foto: Northfoto, Shutterstock