Vezi cine e BLONDA SEXY pe care se bat două televiziuni!

De Libertatea.ro, pe

Loredana Chivu (23 de ani) e în culmea fericirii că, după o pauză de aproape patru ani, revine în televiziune. Însă cele două oferte au pus-o deja pe gânduri, ea având de ales între Kanal D şi Antena 1, unde sunt şanse mari să redevină asistenta lui Dan Capatos.
Demisia subită de acum două săptămâni a Danielei Crudu de la emisiunea „Un show păcătos”, i-a lăsat descoperiţi pe producătorii de la Antena 1, cărora cea mai bună alegere li s-a părut Loredana Chivu, fosta lor angajată. Cu toate acestea, se doreşte şi un casting, la care sunt aşteptate toate fetele frumoase care aspiră la o carieră în televiziune.
În paralel, Loredana mai are însă o ofertă tentantă: „Loredanei i s-a propus un post la o emisiune de divertisment pe care Kanal D o va introduce în grilă din primăvară. Părea tare încântată de ea, deşi mi-a mărturisit că s-ar simţi mult mai în largul ei la emisiunea lui Capatos, unde îi cunoaşte pe toţi”, ne-a povestit un apropiat al vedetei.
Vezi cine e BLONDA SEXY pe care se bat două televiziuni!

Vezi mai multe pe site-ul Libertatea.ro!