Premiile Industriei Muzicale Americane la TVR 1

De Unica.ro, pe

Simţi nevoia să vezi un show profesionist şi muzică de calitate?
Atunci trebuie să te uiţi duminică la TVR 1.
Ce e de văzut?
Foarte multe lucruri interesante, cu siguranţă, dar de la ora 15.20 poţi urmări Gala Premiilor Industriei Muzicale Americane 2008.
Pentru cei care au deschis mai târziu televizoarele, este vorba despre American Music Awards, probabil una dintre cele mai importante decernări anuale de premii muzicale, după Grammy.
Simţi nevoia să vezi un show profesionist şi muzică de calitate?
Atunci trebuie să te uiţi duminică la TVR 1.
Ce e de văzut?
Dacă nu te-am convins încă să urmăreşti acest eveniment la televizor atunci află că ai ocazia să îi vezi cântând live pe unii dintre cei mai mari artişti ai momentului.
P!nk, Christina Aguilera, Mariah Carey, Miley Cyrus, Kanye West, Alicia Keys, Rihanna, Ne-Yo, New Kids on the Block, Pussycat Dolls şi Annie Lennox sunt numai câţiva dintre aceştia.
Vino şi tu pe FORUMUL UNICA!
Foto: TVR 1
Autor: Andreea Georgescu