7 vedete sexy: ce parte a corpului le-a făcut celebre

De Adina Radu, pe

Ce ar fi fost Roxana Ionescu dacă nu ar fi avut faimosii ei sâni? Iată şi alte vedete care îşi datorează celebritatea unei părţi a corpului.

Sânii – Roxana Ionescu, Nicoleta Luciu

Când a apărut pentru prima dată la televizor, în costum de baie, bărbaţii nu şi-au mai putut lua ochii de la ea. Astfel, celebritatea ei a crescut, a trecut prin mai multe emisiuni, însă un singur lucru a rămas constant: decolteul, fără de care Roxana nu apare nicăieri.

La fel şi în cazul Nicoletei. Nu ştim dacă sânii au ajutat-o să câştige titlul de Miss România, însă cu siguranţă au ajutat-o în televiziune. De la cântăreaţa fără talent, a ajuns o actriţă destul de bună, însă e clar că nimeni nu i-ar fi acordat o şansă dacă nu avea unii din cei mai faimoşi sâni ai ţării.

7 vedete sexy: ce parte a corpului le-a făcut celebre

Citeşte continuarea în pagina următoare!

Citeşte continuarea pe pagina următoare: 1 2 3 4 5

PE ACELAȘI SUBIECT